O PLUSZAKACH

Pluszaki to przedszkole sensoryczne, założone w 2009r.

Dedykowane dla dzieci w normie rozwojowej oraz dla dzieci posiadających orzeczenie
o kształceniu specjalnym. Realizujemy również wczesne wspomaganie rozwoju.

Sensoryka wprowadza dziecko w świat zapachów, faktur, kolorów, dźwięków i smaków.
To rozwój kreatywności i twórczego myślenia poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów: węchu, smaku, słuchu, wzroku i dotyku. Zabawy sensoryczne kształtują prawidłowy rozwój ruchowy
i umysłowy. Pozwalają segregować, porządkować i łączyć w całość pojedyncze bodźce płynące do mózgu. Dzięki nim, dziecko jest zrównoważone, skoncentrowane i znacznie lepiej kontroluje swoje ruchy i zachowanie.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, doświadczeni nauczyciele, pasjonaci posiadający szeroką wiedzę zawodową i ogólną. Koncentrujemy się na odnalezieniu w każdym dziecku jego indywidualności.

Pluszaki to przedszkole uszyte na miarę. Wnętrza zaprojektowane specjalnie dla dzieci, przyjazna atmosfera, troskliwa kadra i autorski program.

Zapraszam,
Katarzyna Anderko