BŁĘKITNY POKÓJ - GABINET TERAPEUTYCZNY

  

PSYCHOLOG


Diagnoza psychologicza dziecka


Istotą diagnozy jest całościowe poznanie dziecka – jego możliwości rozwoju, trudności z jakimi się boryka, zachowań, z którymi sobie nie radzi, specyfiki funkcjonowania w środowisku szkolnym / przedszkolnym a także rodzinnym. Diagnoza psychologiczna określa wpływ...
Czytaj więcej...

 


Konsultacja psychologiczna


Konsultacja to jednorazowe spotkanie z psychologiem, którego celem jest ustalenie charakteru trudności z jakimi mierzy się dziecko i zaproponowanie skutecznych działań, by problem wyeliminować lub znacznie poprawić funkcjonowanie dziecka w środowisku....
Czytaj więcej...

 


Terapia psychologiczna


Terapia psychologiczna obejmuje wykorzystywanie wiedzy z zakresu psychologii behawioralnej, poznawczej, poznawczo-behawioralnej oraz rozwojowej w celu wspomagania rozwoju dziecka oraz wsparcia psychologicznego systemu rodziny....
Czytaj więcej...

 

__________________________________________________________________

NEUROLOGOPEDA

INTEGRACJA SENSORYCZNA

TERAPIA RĘKI

IPET